Ubezpieczenia na życie, turystyczne, medyczne i osobowe


Ubezpieczenie życia to ubezpieczenie terminowe. Zawierane jest na określony czas i gwarantuje wypłatę świadczenia (sumy ubezpieczenia) wskazanym osobom (uposażonym) w wypadku śmierci.

Jest najprostszym sposobem na zabezpieczenie Bliskich, którym zapewnia ochronę finansową, rekompensując utracone w wyniku śmierci dochody, daje pewność spłaty zobowiązań, zabezpiecza członków rodziny.

Ważną cechą polis jest to, że świadczenia z nimi związane nie wchodzą w skład masy spadkowej, więc pieniądze mogą być wykorzystane przez uposażonych natychmiast, bez czasochłonnego postępowania spadkowego.

Zawarcie ubezpieczenia standardowo poprzedza wywiad na temat stanu zdrowia, w niektórych przypadkach firmy ubezpieczeniowe wymagają przesłania dokumentacji medycznej lub wykonania badań (na koszt firm ubezpieczeniowych).

Produkt medyczny to ubezpieczenie, które zapewni Ci szybki i nieograniczony dostęp do lekarzy specjalistów oraz badań diagnostycznych w sieci prywatnych placówek medycznych, na warunkach, które są zapisane w polisie. Dostęp do lekarzy specjalistów jest nielimitowany oraz nie wymaga skierowania – wystarczy jeden telefon aby umówić wizytę!

Opiekę medyczną można zapewnić również członkom rodziny lub pracownikom w ramach zakładu pracy.

Ubezpieczenie kosztów leczenia zapewnia kompleksową ochroną ubezpieczeniową podczas wyjazdów zagranicznych. Pozwala nam na bezpieczne spędzanie wakacji, chroniąc nas w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach, które mogą wydarzyć się w czasie podróży. Wykupując polisę, nie musimy się martwić o ewentualne konsekwencje finansowe, które mogą się zdarzyć w przypadku nagłej choroby wymagającej hospitalizacji, wypadku czy konieczności wizyty u lekarza. Towarzystwo Ubezpieczeniowe, w zależności od wybranego wariantu, pokryje za nas koszty leczenia, pobytu w szpitalu czy ratownictwa górskiego. Ubezpieczyciel zwróci nam również wydatki poniesione na zakup niezbędnych leków, które zlecone zostały przez lekarza czy transport medyczny do kraju. Ubezpieczyć możemy dodatkowo Swoją ekstremalną aktywność sportową narażającą na częstsze urazy i koszty medyczne.

Jaki jest zakres ubezpieczenia kosztów leczenia?
Koszty leczenia są najważniejszym elementem wszystkich polis turystycznych oraz stanowią podstawę ubezpieczenia podróży. Swoją ochroną obejmują nie tylko koszty leczenia za granicą, ale także konsultacje medyczne, specjalistyczne badania, które zleci lekarz, wszelkie zabiegi ambulatoryjne czy pobyt w szpitalu. Bądźmy świadomi, że wybierając się w podróż za granicę bez ważnej polisy obejmującej koszty leczenia, szpital do którego się zgłosimy, ma prawo odmówić nam wykonania usług.

W zależności od celu naszego wyjazdu oraz formy wypoczynku, możemy wykupić dodatkową ochronę, m.in.:

assistance, zapewniające np. transport ubezpieczonego do kraju,

ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków,

ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej, dzięki któremu ubezpieczyciel pokryje szkody wyrządzone innym osobom,

bagaż podróżny,

sprzęt sportowy,

koszty ratownictwa górskiego,

ubezpieczenie ryzyka uprawiania sportów ekstremalnych,

koszty odwołania uczestnictwa w imprezie.

Od czego zależy cena polisy?
Na wakacje nierzadko wyjeżdżamy do krajów, w których samodzielne pokrycie kosztów leczenia może okazać się dość trudne, a czasem wręcz niemożliwe. Dlatego tak ważne jest poprawne określenie wysokości sumy ubezpieczenia (maksymalnej kwoty, do której odpowiada nasz Ubezpieczyciel). Jej wysokość musimy określić na takim poziomie, aby zabezpieczała nasze wydatki poniesione na koszty leczenia.

Centrum obsługi klienta

Wypełnij formularz

Lub zadzwoń:

(22) 290 62 06

x
KONTAKT

Centrum obsługi klienta

Telefon: (22) 290 62 06
Zamów kontakt z konsultantem: