Ubezpieczenia mieszkań i domów

Ubezpieczenia domu i mieszkania, w swojej ofercie posiada wiele Towarzystw działających na polskim rynku. Skorzystać z nich możemy posiadając na własność nieruchomość: dom, mieszkanie, garaż wolnostojący, pomieszczenie gospodarcze, małą architekturę, dom w budowie czy domek letniskowy. Co istotne, aby ubezpieczyć mieszkanie nie musimy być w nim na stałe zameldowani ani je zamieszkiwać.


Polisy mieszkaniowe mogą chronić zarówno mury, jak i mienie ruchome będące naszą własnością. Ubezpieczając stałe elementy chronimy wszystko to, co znajduje się wewnątrz pomieszczenia i jest na stałe przytwierdzone, m.in.: podłogi, panele, pomalowane ściany, zabudowane kuchnie, zabudowane szafy, kaloryfery, itp. Z kolei ruchomości domowe to mienie, które w każdym momencie możemy przenieść, np. sprzęt RTV, meble, sprzęt AGD, ubrania, sprzęt sportowy i inne rzeczy osobiste. Ubezpieczenia domu i mieszkania gwarantują klientom ochronę elementów wchodzących w skład posesji m.in. wszystkie budowle, które znajdują się wokół naszego domu, np. chodniki, ogrodzenie, korty tenisowe, altanki, itp., pomieszczenia gospodarcze, garaże, zawartość piwnic czy szyby.

Zakres ubezpieczenia oraz wysokość składki

Ubezpieczenie mieszkania lub domu posiada bardzo zróżnicowany i szeroki zakres. Możemy samodzielnie określić rodzaj ubezpieczenia, który nas interesuje, m.in.:

Ubezpieczenia mienia od ognia i innych zdarzeń losowych,

Ubezpieczenia mienia od kradzieży z włamaniem i rozboju,

Ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów od stłuczenia,

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym,

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków,

Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego,

Ubezpieczenie ruchomości specjalnych,

Assistance domowy.

Samodzielnie ustalamy także wartość na jaką zamierzamy ubezpieczyć własne mienie. Pamiętajmy, że wysokość składki zależy od: sumy ubezpieczenia, wybranego wariantu, konstrukcji budynku (palnej lub niepalnej), przeznaczenia lokalu oraz jego lokalizacji.

Posiadamy w ofercie również ubezpieczenia tworzone na bazie „od wszystkich ryzyk” w ramach których mienie jest objęte ochroną od wszystkich nagłych i niespodziewanych zdarzeń wraz z odpowiednimi klauzulami.

Centrum obsługi klienta

Wypełnij formularz

Lub zadzwoń:

(22) 290 62 06

x
KONTAKT

Centrum obsługi klienta

Telefon: (22) 290 62 06
Zamów kontakt z konsultantem: