Ubezpieczenia komunikacyjne


Na krajowym rynku ubezpieczeniowym wiele Towarzystw oferuje polisy komunikacyjne. Pomimo, że OC u poszczególnych ubezpieczycieli jest takie same (warunki reguluje ustawa), ceny polis OC mogą różnić się nawet o setki złotych! Dlatego aby nie przepłacać, tak ważne jest porównanie cenowe u wielu ubezpieczycieli.

Chcesz zaoszczędzić na polisie OC i w łatwy sposób kupić ubezpieczenie dostosowane do Twoich potrzeb? Skorzystaj z usług naszego agenta profesjonalnie przeprowadzającego kalkulacje twojej oferty. Będziesz mile zaskoczony jak korzystną ofertę przygotujemy dla Ciebie.

Decydując się na kupno ubezpieczenia OC za pośrednictwem i-Direct Ubezpieczenia, zyskasz profesjonalnego pomocnika dzięki któremu oszczędzisz czas i pieniądze. Zakup polisy za naszym pośrednictwem nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami a ceny polis są niejednokrotnie niższe niż bezpośrednio w Towarzystwie.

W multiagnecji i-Direct Ubezpieczenia porównamy dla Ciebie produkty oraz ceny oferowane przez wiele Zakładów Ubezpieczeń, m.in. Wartę, Proamę, PZU, Ergo Hestię, Generali, Uniqę, InterRisk czy Allianz. W krótkim czasie, nasi agenci bezpłatnie przygotują kalkulację cen oraz pomogą wybrać najkorzystniejszą polisę, którą możecie kupić w oddziale lub w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu.

Zawierając ubezpieczenie AC zwracamy szczególną uwagę na jego najważniejsze elementy: zakres ochrony oraz odpowiednią wycenę pojazdu. Istotne znaczenie ma oczywiście cena polisy, gdyż często mamy do czynienia z sytuacją, że cena polisy nie uzasadnia jakości ochrony ubezpieczeniowej. W imieniu Klienta przyjrzymy się dokładnie wszystkim wyłączeniom. Znając zapisy OWU sprawdzimy czy polisa spełnia Twoje oczekiwania:

 • prawidłowo określona wartość pojazdu – suma ubezpieczenia,

 • zakres ochrony ubezpieczenia – czy na pewno Twój samochód będzie ubezpieczony od interesujących Cię zdarzeń,

 • udziały własne – czy przy wypłacie odszkodowania Ubezpieczyciel będzie potrącał udział własny,

 • wyłączenia odpowiedzialności – kiedy Towarzystwo nie wypłaci Klientowi odszkodowania,

 • wykupienie amortyzacji – czy ubezpieczenie pozwoli Tobie zamontować nowe, oryginalne części,

 • czy polisa obejmuje usługę Assistance,

 • jaki jest zakres terytorialny AC. W jakich krajach Twoja polisa będzie ważna, czy tylko na terenie Polski czy również poza jej granicami.

Ubezpieczanie flot pojazdów – kompleksowe ubezpieczenie floty samochodowej oparte na indywidualnych warunkach uwzględniających specyfikę Klienta takich jak charakterystyka wykorzystania floty pojazdów, branża w której działa firma, szkodowość, system kar i nagród dla kierowców, szkolenia kierowców, możliwość zawarcia umowy uwzględniającej podział zysku pomiędzy Towarzystwem a Klientem wynikający z dobrego przebiegu szkodowego, negocjowanie wysokości udziałów własnych Klienta w szkodach powodujących obniżenie wartości składki do zapłacenia.

Ubezpieczenie NNW jest ubezpieczeniem dobrowolnym, zawieranym na okres 12 miesięcy. Wykupując polisę NNW, jednocześnie ubezpieczamy wszystkich pasażerów podróżujących z nami w pojeździe. NNW gwarantuje wypłatę świadczeń pieniężnych w związku z trwałymi następstwami nieszczęśliwych wypadków. Swoją ochroną ubezpieczenie obejmuje nie tylko wypadki na terenie Polski, ale także poza jej granicami.

Polisa NNW gwarantuje osobom ubezpieczonym wypłatę świadczenia bez względu na to czy kierujący pojazdem ponosi odpowiedzialność za wypadek czy nie. Odszkodowanie poszkodowani otrzymają także niezależnie od przysługujących im innych źródeł rekompensaty (mogą je otrzymać z wielu polis).

Kogo chroni ubezpieczenie NNW
Polisa NNW chroni wszystkie osoby podróżujące pojazdem – kierującego autem oraz pozostałych pasażerów.

Odpowiedzialność Towarzystwa z tytułu NNW dotyczy nie tylko szkód powstałych w czasie poruszania się samochodu. Podobnie jak w przypadku ubezpieczenia OC, wypłatę odszkodowania otrzymamy także:

 • podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu,

 • załadunku lub rozładunku,

 • podczas przebywania w samochodzie w czasie postoju lub jego naprawy na trasie,

 • na skutek upadku, pożaru lub wybuchu pojazdu.

Kiedy ubezpieczyciel nie wypłaci nam odszkodowania z NNW?
Pamiętajmy, że w określonych sytuacjach, Towarzystwo nie wypłaci odszkodowania. Stanie się tak, jeśli wypadek spowodujemy umyślnie lub gdy kierujący pojazdem będzie znajdował się pod wpływem alkoholu czy narkotyków. NNW nie obejmuje także szkód związanych z popełnieniem lub usiłowaniem popełnienia przestępstwa, powstałych podczas rajdów, wyścigów oraz działań wojennych.

Centrum obsługi klienta

Wypełnij formularz

Lub zadzwoń:

(22) 290 62 06

x
KONTAKT

Centrum obsługi klienta

Telefon: (22) 290 62 06
Zamów kontakt z konsultantem: